Σας ενημερώνουμε ότι έχει δημοσιευτεί προκήρυξη, για τη Διεθνή Κινητικότητα 2019/2020.

Συγκεκριμένα προκηρύσσονται οι ακόλουθες θέσεις κινητικότητας προσωπικού για το Τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων στην Άρτα:

- Τρία (3) μέλη Εκπαιδευτικού-Διδακτικού Προσωπικού του Τμήματος Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (Άρτα), για 7 ημέρες (συμπεριλαμβανομένων και των ημερών ταξιδίου) για διδασκαλία στο Univerzitet Singidunum-Faculty of Health and Business Studies (Βελιγράδι).

Η προθεσμία για την κατάθεση των δικαιολογητικών είναι από την 22/01/2020 έως και την 03/02/2020.

Παρακαλούμε επισκεφθείτε τον σύνδεσμο http://Ανακοινώσεις για περισσότερες πληροφορίες.

Από το
Τμήμα Εκδηλώσεων και Κινητικότητας (Άρτα)
(Τ. 26810-50005, E. vfragaki@uoi.gr)