Σας ενημερώνουμε ότι έχει δημοσιευτεί προκήρυξη, για τη Διεθνή Κινητικότητα 2019/2020.

Συγκεκριμένα προκηρύσσονται οι ακόλουθες θέσεις κινητικότητας προσωπικού και φοιτητών για το Τμήμα Νοσηλευτικής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων στα Ιωάννινα:

- Ένα (1) μέλος Εκπαιδευτικού και Διδακτικού Προσωπικού του Τμήματος Νοσηλευτικής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (Ιωάννινα), για 7 ημέρες (συμπεριλαμβανομένων και των ημερών ταξιδίου) για διδασκαλία στο The State Education Institution of Higher Professional Training the First Sechenov Moscow State Medical University under Ministry of the Russian Federation (Μόσχα).

- Ένας (1) φοιτητής (πρώτου ή και δεύτερου κύκλου) του Τμήματος Νοσηλευτικής του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων (Ιωάννινα), για 5 μήνες σπουδών στο The State Education Institution of Higher Professional Training the First Sechenov Moscow State Medical University under Ministry of the Russian Federation (Μόσχα).

Παρακαλούμε επισκεφθείτε τον σύνδεσμο http://Ανακοινώσεις για περισσότερες πληροφορίες.

Από το
Τμήμα Εκδηλώσεων και Κινητικότητας (Άρτα)
(Τ. 26810-50005, E. vfragaki@uoi.gr)